Ten program jest właśnie dla ciebie

DescSpin

Ten malutki program ubarwi twój system i sprawi że będziesz z ciekawością zasiadał do komputera aby sprawdzić jaki tym razem obrazek program dla ciebie wybierze.

Jeśli tego zażądasz DescSpin będzie się uruchamiał przy każdym starcie komputera aby ustawić tapetę twojego komputera na jeden z twoich ulubionych obrazków.

Program po uruchomieniu się daje ci 3 sekundy na reakcje jeśli w tym czasie nie klikniesz wskaźnikiem myszy na jego okienku, program automatycznie wybierze losowy obrazek i wstawi na pulpit twojego komputera.

Po podmienieniu tapety na pulpicie automatycznie zamknie się aby niepotrzebnie nie zabierać twojemu komputerowi mocy obliczeniowej.

Jeśli jednak klikniesz w okienko programu to oznacza ze sam chcesz wybrać tapetę, odliczanie zostaje zatrzymane i teraz tylko od twojego wyboru za pomocą dwukrotnego klikniecia zależy który z obrazków zostanie przeniesiony na pulpit.

Nie trzeba wybierać katalogu skąd program DescSpin ma pobierać obrazki, aby to wiedział wystarczy go po prostu umieścić tam gdzie przechowujesz swoje ulubione grafiki zapisane w formacie JPG.

Automatyczne uruchamianie programu przy starcie komputera uzyskujemy po zaznaczeniu pola wyboru AutoRun

Absolutna nowość w programie to nowa opcja skalowania obrazka jak i opcje związane z umieszczeniem na pulpicie kalendarza i listy aktualnych imienin.

Aby mieć dostęp do parametrów konfiguracyjnych takich jak skalowanie obrazka lub opcje kalendarza trzeba wybrać zieloną strzałeczkę

Kalendarz może być widoczny w dowolnym rogu ekranu lub na środku, w dwóch rozmiarach, można również wyświetlać aktualne imieniny

Możesz wypróbować program przed jego zakupem jest już dostępna wersja DEMO

Po zakupieniu programu wysłany zostanie numer konta, po wpłynięciu wylicytowanej kwoty wysyłam program emailem. W tytule przelewu proszę o podanie nazwy programu którego aukcja dotyczy i loginu z Allegro.

Program zajmuje ok 200kb !!!

Działa pod kontrolą systemu operacyjnego WIN95/WIN98/WINME/WINNT/WIN2000/WINXP


Zero kosztów przesyłki !!!


Oświadczam że jestem autorem programu i posiadam do niego pełne prawa autorskie i majątkowe, program został napisany przy pomocy legalnie zakupionego narzędzia firmy Borland.